Wysokiej jakości pióra marki Montegrappa

Włoska marka Montegrappa hołduje indywidualizmowi, tworząc wyrafinowane artykuły piśmiennicze. Niezmiennie od ponad 100 lat wytwarzane ręcznie ze szlachetnych materiałów, by zachwycać oryginalnością, elegancją i odznaczać się wysoką trwałością. Wybierają je ludzie ze świata literatury, polityki i biznesu. Wysokiej jakości pióra marki Montegrappa doceniane są przez ludzi na całym świecie, bo cechuje je wyjątkowy design i niezwykła przyjemność płynąca z pisania.

Pióra Montegrappa łączą pokolenia i są odporne na zmieniające się trendy. Firma oferuje szeroki wybór klasycznych i innowacyjnych piór. Co sprawia, że są wyjątkowe?

Wysokiej jakości pióra marki Montegrappa

Historia marki Montegrappa ma swój początek w 1912 roku w Bassano del Grappa, w mieście nieopodal Vicenzy, nad rzeką Brenta (w północno-wschodnich Włoszech). Po dziś dzień pióra produkują w założonej ponad wiek temu fabryce.

Włoska manufaktura zaczęła działalność pod hasłem: ‘wytwórca złotych stalówek i piór wiecznych’. Od początku była nastawiona na wytwarzanie luksusowych produktów, dla wymagających klientów. Stawiała przede wszystkim na jakość i innowacyjność, co szybko docenili wymagający klienci.

Firma rozkwitła w latach 30. ubiegłego stulecia i przodowała w innowacjach, różnorodności w obszarze oferty i niepowtarzalnym designie, pełnym kunsztu i elegancji. Jako jedni z pierwszych użyli do produkcji piór galalitu i celuloidu.

Pióra Montegrappa niezmiennie od ponad 100 lat wciąż budzą zachwyt i zaskakują formą oraz innowacyjnością. Zaprojektowane w 1915 roku pióro Reminiscence o charakterystycznej sylwetce wciąż stanowi trzon dla innych projektów piór.

Montegrappa w rękach pisarzy

Wysokiej jakości pióra Montegrappa towarzyszyły wielkim osobowościom, bo pisał nimi Ernest Hemingway i John Dos Passos. Przez ponad wiek towarzyszyły osobom znanym i ceniącym luksus, w ważnych chwilach. Procesach twórczych, przy podpisywaniu dokumentów, pisaniu korespondencji.

Dziś po pióra Montegrappa również sięgają osoby, które cenią niestandardowe, ekskluzywne produkty o wyrafinowanym designie. Trwałe i zawsze gotowe do użycia. Są ozdobą biurka.

Co cechuje wysokiej jakości pióra Montegrappa?

Bez wątpienia są synonimem luksusu i dobrego gustu, bo pióra Montegrappa powstają ze szlachetnych materiałów, takich jak złoto i srebro – przetwarzane ręcznie. Stworzone do codziennej pracy i okazjonalnych podpisów. Doskonałe do kaligrafii. Ich ekskluzywny design wskazuje na zawodowy sukces i wysoką pozycję społeczną.

Każdy długopis powstaje z wielką pieczołowitością i dbałością o najmniejszy detal. Marka od początku istnienia dąży do doskonałości. Wręcz mają obsesję na jej punkcie.

Oprócz wyrafinowanego designu i elegancji, którą widać na pierwszy rzut oka, pióra marki Montegrappa są doceniane za jakość pisania. Dają wielką przyjemność podczas użytkowania, dzięki swojej funkcjonalności. Pióro Montegrappa wygodnie trzyma się w dłoni, a stalówka mknie po papierze pewnie, nie pozostawiając miejsca przypadkowym śladom.

Luksusowe pióra Montegrappa

Montegrappa oferuje pióra wieczne i kulkowe, a każde z nich zachwyca formą i niepowtarzalnym designem. Bogata oferta piór, o różnej kolorystyce, wzorach, a także limitowanych, to możliwość dopasowania pióra do garnituru bądź sukienki, i do własnych preferencji kolorystycznych i hobbystycznych.

Montegrappa oferuje pióra w kilku stylach:

  • klasyczna forma (od czerni po wiele kolorów i wzorów do wyboru),
  • niestandardowe,
  • ekstra niestandardowe,
  • edycje limitowane (m.in.: Harry Potter, Gladiator, Teoria Ewolucji, Lamborghini, Barbie, Mikołaj Kopernik).

Edycje limitowane są prawdziwą perłą dla miłośników słowa pisanego. Pióra są fantastycznie zdobione bądź przenoszą w przyszłość. Niezwykłe, oryginalne, ekskluzywne i wyjątkowe – o zaskakujących formach i z bogatymi zdobieniami. Można je zaliczyć do sztuki użytkowej, robią duże wrażenie.

Wyrafinowane pióra kulkowe Montegrappa

Montegrappa podążając za potrzebami współczesnego człowieka i świata oferuje pióra z charakterem, a każde z nich pisze własną historię. Są uwielbiane przez osoby pełniące ważne funkcje, dlatego są pomysłem na prezent dla szefa. Do produkcji piór kulkowych wykorzystują żywicę z recyklingu – firma wykazuje postawę proekologiczną. Drugim materiałem jest stal nierdzewna, co gwarantuje trwałość produktu.

Droższe modele są z żywicy, srebra, złota – zachwycają majestatyczną, szlachetną estetyką.

Ekskluzywne pióra wieczne

Pióra wieczne powstają z włókna węglowego, tytanu, żywicy, złota i srebra, a poszczególne modele można kupić w wersji kulkowej i klasycznej z ciekłym atramentem. Cechuje je kunsztowne wykonanie, inspirująca forma i niezawodność, dlatego są doskonałym dopełnieniem przybornika na biurku prezesa.

Montegrappa – ekskluzywny prezent dla bliskiej osoby

Pióra Montegrappa zachwycają bez względu na płeć, wiek i miejsce zamieszkania. Marka jest znana i ceniona na całym świecie, dlatego luksusowe produkty są gotowym i wyrafinowanym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Możesz je podarować na różne okazje, od urodzin, przez awans, jubileusz firm i po to, by zainspirować i dodać siły. Fantazyjne pióro z pewnością wzbudzi zachwyt i będzie towarzyszyć bliskiej osobie przez kolejne dekady.

Pióra wieczne i kulkowe Montegrappa dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i oryginalnych wzorach, a także o różnych kształtach. Które pasuje do Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *