Co dać na jubileusz firmy?

Jubileusz firmy to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich członków zespołu, którzy ją tworzy. To moment wdzięczności za lata ciężkiej pracy i zaangażowania. To także podsumowanie dotychczasowych sukcesów i wyzwań, a także obmyślenie planów na przyszłość. Jest to wyjątkowa i niepowtarzalna chwila wraz, z którą nasuwa się najważniejsze pytanie, czyli co dać na jubileusz firmy?

Możliwości jest wiele, jednak wcale nie ułatwia to wyboru. Idealny prezent na jubileusz firmy powinien być nie tylko oryginalny i estetyczny, ale przede wszystkim przypominający o jej działalności. Ciekawą propozycją są na przykład podarunki spersonalizowane, na których można umieścić logo lub dowolny napis. Tego typu upominek na pewno ociepli relację z pracownikami, którzy zawsze będą dobrze myśleć o firmie, w której pracują. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na to, co kupić na 10 lecie firmy.

Jak celebrować jubileusz firmy?

Można zrobić to na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest zorganizowanie przyjęcia dla zespołu i klientów, podczas którego zostaną zaprezentowane wszystkie osiągnięcia firmy. Oczywiście na takiej uroczystości nie może zabraknąć słodkiego poczęstunku, a co najważniejsze upominków, które uczynią ją niezapomnianą.

Jubileusz firmy to specjalne wydarzenie, dlatego w tym dniu warto także podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do jej rozwoju i sukcesu. Uczestnikami takiego przyjęcia powinni być nie tylko pracownicy i klienci, ale i również osoby z tej samej branży.

Co dać na jubileusz firmy, aby każdy zapamiętał to wydarzenie?

Najlepszym rozwiązaniem jest oryginalny prezent, ale nie taki, który można podarować na każdą okazję, tylko tą wyjątkową, jaką jest jubileusz. Taki podarunek musi być związany przede wszystkim z firmą, aby zawsze o niej przypominał. Ważne jest również to, aby był praktyczny – by każdy, kto go otrzyma mógł z niego korzystać, a nie odstawił na półkę. Z wyborem prezentu na jubileusz firmy nie jest łatwo, ale w tym przypadku warto się postarać. Jak już wcześniej wspomniano, możliwości jest wiele, jednak my przedstawimy te najlepsze.

Skórzane upominki na dziesięciolecie firmy

Jeśli zastanawiasz się, co dać na jubileusz firmy to powinieneś wiedzieć, że skórzane upominki są doskonałym wyborem. Oczywiście poza tym, że dobrze wyglądają, charakteryzują się również wysoką trwałością, dlatego osoby obdarowane będą mogły cieszyć się nimi przez długie lata. Mogą to być na przykład albumy na zdjęcia, organizery lub notesy wykonane ze skóry. Świetną propozycją są także skórzane etui, przyborniki na biurko oraz podkładki, które przydadzą się całemu zespołowi, szczególnie w pracy.

Co dać na jubileusz firmy
Co dać na jubileusz firmy
Co dać na jubileusz firmy

Ekskluzywne akcesoria biurowe

Kolejną propozycją na prezent z okazji jubileuszu firmy są akcesoria biurowe, dzięki którym praca będzie bardziej komfortowa i przyjemna. Mowa tutaj przede wszystkim o eleganckim zastawie gabinetowym, przyborniku, pojemniku na dokumenty, zakładce do książek, a także pojemniku na długopisy. Wszystkie te produkty to doskonały pomysł na podarunek dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę w miejscu pracy. Zachwycają nie tylko estetycznym wyglądem, ale i również praktycznością, co ma tutaj szczególnie istotne znaczenie.

Co dać na jubileusz firmy
Co dać na jubileusz firmy

Eleganckie kosze prezentowe

Jeszcze innym pomysłem na to, co kupić na jubileusz firmy są kosze prezentowe, które dostarczą wiele pozytywnych emocji. To elegancki, gustowny, a zarazem bardzo pomysłowy prezent, który każdemu sprawi ogromną radość. Jego najważniejszą zaletą jest to, że znajduje się w nim wiele pysznych i zdrowych produktów, którym nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Kosz prezentowy to ponadczasowy prezent, który nadaje się nie tylko na jubileusz, ale i również wiele innych okazji.

Figurki i rzeźby wyrażające wdzięczność

Tego typu upominek potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów. Dekoracje wnętrz, czyli figurki i rzeźby przedstawiające złączone dłonie to najlepszy dowód na udaną oraz owocną współpracę. To także niezawodny sposób podziękowania za trud pracy i ogromne zaangażowanie. Z tego względu, warto o nich pomyśleć wybierając idealny prezent na jubileusz swojej firmy. Osoby obdarowane będą mogły je postawić w swoim gabinecie lub biurze, aby miały pewność, że ich praca jest bardzo ceniona.

Co dać na jubileusz firmy

Praktyczne gadżety z logo firmy

Świetnym pomysłem na idealny prezent są również praktyczne gadżety, na których znajduje się logo firmy. Najchętniej wybieranymi są breloki na klucze, klipsy do pieniędzy, piersiówki oraz etui na cygara. A, można je podarować nie tylko pracownikom, ale i również kontrahentom. Gadżety z logo mogą stać się pozytywną wizytówką firmy, o której każdy będzie miał bardzo dobre zdanie. Do polecanych producentów, którzy oferują tego typu wyroby należy Absolute Breton, Pampaloni, VPR Firenze, Peroni Firenze i Graf von Faber-Castell.

Co można jeszcze dać na jubileusz firmy?

Na pewno prezenty związane z alkoholem. Pomagają one w wyrażeniu wdzięczności oraz uczczeniu wyjątkowych chwil w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wśród tego typu upominków, warto wspomnieć przede wszystkim o luksusowych coolerach, karafkach z kieliszkami, stylowych barkach dekoracyjnych i kompletach kieliszków.

Powracając jeszcze na chwilę do pytania, co dać na jubileusz firmy nie można zapomnieć o turystycznych prezentach, które pokochają nie tylko miłośnicy podróży. A są nimi skórzane torby na kosmetyki, kompasy, a także zawieszki na bagaż.

Innym podarunkiem mogą być także markowe pióra, które są symbolem klasy i prestiżu. Ich dużym atutem jest atrakcyjny wygląd oraz doskonała praktyczność. Dzięki nim pisanie staje się jeszcze przyjemniejsze, a co za tym idzie dostarcza wiele radości.

Jubileusz firmy – czym kierować się podczas wyboru prezentu?

Aby wybrać idealny prezent na jubileusz swojej firmy, warto kierować się trzema najważniejszymi zasadami. Pierwszą z nich jest oczywiście oryginalność produktu, a także jego użyteczność. Kolejną jakość, na którą bezpośredni wpływ mają materiały, które zostały wykorzystane do produkcji. A ostatnią zasadą jest kwestia wizualna, czyli wygląd produktu, który powinien być elegancki i dobrze wykonany. Chcąc wybrać idealny prezent jubileuszowy, należy postawić na sprawdzone marki, które oferują produkty z górnej półki.

Dlaczego wybór odpowiedniego prezentu na jubileusz jest tak ważny?

Przede wszystkim, dlatego że jest to wyjątkowa okazja, która nie zdarza się codziennie. Pozwala na wyrażenie wdzięczności i wzmocnienie więzi z całym zespołem, klientami oraz partnerami biznesowymi. Dobrze dobrany prezent na jubileusz firmy to docenienie zaangażowania pracowników, którzy na co dzień mają do czynienia z różnymi wyzwaniami.

Jubileusz firmy to jedna z niewielu okazji, podczas której doceniane są między innymi jej osiągnięcia. Tak, więc prezent z okazji tego ważnego wydarzenia musi być wyjątkowy, aby każdemu pozostał w pamięci. Wszystkie wyżej wspomniane propozycje na upominek jubileuszowy są bardzo dobrym pomysłem, dlatego bez żadnych obaw, warto je wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *