Co kupić dla mola książkowego?

Idealny prezent dla mola książkowego powinien być przede wszystkim inspirowany jego pasją i upodobaniami. A najlepiej, aby był spersonalizowany, czyli posiadał specjalną dedykację lub inicjały jubilata. Taki upominek na pewno dostarczy mu wiele radości, a co najważniejsze sprawi, że jego urodziny, imieniny lub inne ważne święto będzie na długo zapamiętane. Pomysłów na prezent dla miłośnika książek jest wiele, a my poniżej przedstawimy te najlepsze.

Najciekawszą propozycją są oczywiście książki od znanych autorów, które oferuje na przykład producent Taschen. Jego kolekcja jest bardzo bogata, dlatego można w niej znaleźć wiele wspaniałych i wciągających tytułów, które czytelnik przeczyta więcej, niż jeden raz. Oczywiście poza książkami ciekawym pomysłem są również gadżety, które umilają czas w trakcie czytania.

Propozycje na prezent dla miłośnika książek

Nożyk do papieru zakończony lupą, skórzany pokrowiec do okularów oraz podpórki na książki to świetny pomysł na prezent dla mola książkowego. Pokocha go, zarówno młodszy, jak i starszy czytelnik, który nie będzie mógł się z nim rozstać. Jeszcze inną propozycją na podarunek dla miłośnika książek jest skórzane etui na okulary, designerska zakładka do książek, a także luksusowa dekoracja – przedstawiająca książkę w dłoniach. Jak widać, pomysłów jest wiele, dlatego trzeba samodzielnie zdecydować, co najbardziej uszczęśliwi bliską osobę.

Najpopularniejsze tytuły książek Taschen

Książki producenta Taschen cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż czytelnicy chętnie po nie sięgają. A to wszystko za sprawą tego, że są ciekawe, wciągające, a zarazem niezwykle różnorodne. Pomagają w pogłębieniu wiedzy na różne tematy, a co najważniejsze nigdy nie pozwalają się nudzić, dlatego mają wielu wielbicieli.

Do najpopularniejszych tytułów należy:

  • Keiichi Tahara. Architecture Fin-de-Siècle
  • Redouté. The Book of Flowers
  • William Claxton. Jazzlife
  • Gaudí . The Complete Works

Na jaką okazję oryginalne gadżety?

Na urodziny, imieniny, rocznice, święta, a także wiele innych okazji. Wszystkie wyżej wspomniane gadżety to doskonały pomysł na prezent dla każdego mola książkowego, bez względu na jego wiek. Dzięki nim czytanie książek będzie sprawiało jeszcze większą radość i satysfakcję. Wybierając odpowiedni upominek dla bliskiej osoby, warto kierować się jej upodobaniami, aby trafić w jej gust. Możliwości jest wiele, tylko trzeba umieć je właściwie wykorzystać.

Co czytelnicy lubią najbardziej?

Mole książkowe uwielbiają czytać różne gatunki literackie, dlatego książka na prezent to doskonały pomysł, który usatysfakcjonuje wiele osób. Poza nią świetną propozycją są również gadżety na biurko oraz wiele innych akcesoriów, które są związane z książkami. Aby uszczęśliwić czytelnika nie potrzeba wiele, niemniej jednak to nie oznacza, że można podarować mu przypadkowy prezent. Jak już wcześniej wspomniano, idealny upominek to taki, który odpowiada pasji i zainteresowaniom danego jubilata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *