Co dać w prezencie swojemu promotorowi?

Zdobycie tytułu magistra lub inżyniera to ogromny sukces i radość, ale i również czas podziękowań. Przede wszystkim dla promotora, który był dla nas mentorem i przewodnikiem – dawał wsparcie i służył pomocą. Z tej okazji, warto podarować mu coś niezwykłego, dzięki czemu poczuje się doceniony. Zatem, co dać w prezencie swojemu promotorowi, aby okazać swoją wdzięczność?

Kwiaty lub kosze podarunkowe to dość uniwersalne upominki, dlatego warto pomyśleć o czymś innym. Prezent dla promotora powinien być nie tylko elegancki, ale i również praktyczny, a najlepiej, aby przydał mu się w jego codziennej pracy. Możliwości jest wiele, chociaż nie zawsze ułatwia to wybór, dlatego my Ci w tym pomożemy. Poniżej znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji na to, co kupić na prezent dla promotora.

Jak wybrać oryginalny prezent dla promotora?

Chcąc trafić w gust swojego promotora, warto wziąć pod uwagę jego zainteresowania oraz upodobania. Jeśli uwielbia czytać to świetnym pomysłem na prezent będzie książka, a jeśli interesuje się sztuką lub rękodziełem idealny będzie obraz, bądź rzeźba. Oczywiście są też takie upominki, które bez względu na hobby obdarowywanej osoby przypadną jej do gustu.

Mowa tutaj przede wszystkim o eleganckim piórze, skórzanym notesie, łyżce do butów oraz ramce na zdjęcia. Kluczem do sukcesu podczas wybierania odpowiedniego podarunku jest pomysłowość, a nie przypadek. Dobrze przemyślany upominek potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów.

Co dać w prezencie swojemu promotorowi?
Co dać w prezencie swojemu promotorowi?

Co dać w prezencie swojemu promotorowi – akcesoria na biurko

Jeśli zastanawiasz się, co dać w prezencie swojemu promotorowi to akcesoria na biurko są bardzo dobrym wyborem. Szczególnie polecany jest zestaw gabinetowy, który składa się z kilku elementów – podkładki na biurko, podkładki na karteczki, podkładki na artykuły piśmiennicze, podstawki na spinacze, pojemnika na artykuły piśmiennicze oraz podkładki pod mysz komputerową. Jest to elegancki i praktyczny upominek, o który warto pomyśleć.

Ciekawą propozycją są także pojedyncze produkty takie, jak designerski pojemnik, zszywacz biurowy, wizytownik, a także przybornik. Akcesoria na biurko to upominek, którego promotor nie odstawi na półkę, tylko będzie z nich korzystał na co dzień.

Co dać w prezencie swojemu promotorowi?
Co dać w prezencie swojemu promotorowi?
Co dać w prezencie swojemu promotorowi?
Co dać w prezencie swojemu promotorowi?

Zestaw do degustacji alkoholu dla promotora

Kolejnym pomysłem na prezent dla promotora jest zestaw do degustacji alkoholu. Składa się on z karafki oraz kilku kieliszków. Chcąc wybrać ten najlepszy, warto postawić na markę CREDAN SA, która oferuje najwyższe jakości wyroby. Charakteryzuje je nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim wysoka trwałość i solidność.

Co dać w prezencie swojemu promotorowi?

Oczywiście promotor ucieszy się także z luksusowego coolera na alkohol, podstawki na butelkę z winem oraz barku do alkoholu. Wybierając tego typu upominek, można być pewnym, że dostarczy wiele radości osobie obdarowywanej. A dlaczego? Odpowiedź jest oczywista. Akcesoria do alkoholu są najchętniej wybieranymi podarunkami, które praktycznie zawsze robią na drugiej osobie bardzo dobre wrażenie.

Personalizowany upominek – najlepszy sposób na wyrażenie wdzięczności

Każdy prezent personalizowany, czyli ze specjalnym nadrukiem jest niepowtarzalny. To najlepszy sposób na wyrażenie wdzięczności. W wielu przypadkach potrafi chwycić za serce i absolutnie nigdy nie pozwala o sobie zapomnieć.

Może to być na przykład pióro kulkowe z dowolnym tekstem, wizytownik z dedykacją lub album na zdjęcia z inicjałami. Personalizowany upominek ma dużą wartość sentymentalną, dlatego nawet po wielu latach nikt nie wyrzuci go do kosza.

Bon zakupowy do sklepu Luxury Products – prezent idealny

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, co dać w prezencie swojemu promotorowi to naszą kolejną propozycją jest bon zakupowy do sklepu Luxury Products. Można w nim znaleźć wiele wspaniałych artykułów do domu, ogrodu i biura. Tego typu upominek pozwoli promotorowi wybrać dla siebie coś odpowiedniego, z czego będzie w stu procentach zadowolony. Bon zakupowy to prezent, który nigdy nie zawodzi, tylko daje ogromną satysfakcję osobie obdarowanej.

Co dać w prezencie swojemu promotorowi?
Co dać w prezencie swojemu promotorowi?

Co jeszcze można kupić dla promotora?

Można także pomyśleć o akcesoriach do domu, czyli na przykład dekoracjach. Jedną z nich jest wazon murano, który świetnie udekoruje wnętrze promotora i uczyni je bardziej eleganckim. Innym pomysłem jest rzeźba przedstawiająca uścisk dłoni, która już na pierwszy rzut oka wzbudza ogromne zainteresowanie. Ciekawą dekoracją jest również globus barowy, który pełni dwie różne funkcję – praktyczną i dekoracyjną.

Dlaczego warto obdarować swojego promotora prezentem?

Przede wszystkim, dlatego aby podziękować mu za wsparcie i okazaną pomoc w chwilach zwątpienia oraz niepewności. Aby okazać uznanie za jego pracę i zaangażowanie. Aby poczuł się doceniony i nadal wykonywał swoją pracę najlepiej, jak tylko potrafi. Obdarowanie swojego promotora eleganckim i oryginalnym prezentem to podziękowanie mu za wszystko, co dla nas zrobił. To także wyraz wdzięczności za jego nieocenioną pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *